یکی از رویدادهای اصلی امسال، هفته فناوری اطلاعات و ارتباطات، ICTWEEK ازبکستان 2022، از 24 الی 26 اکتبر برگزار می شود.

این رویداد در قلمرو مرکز جدید گردشگری بین المللی در سمرقند برگزار می شود که در آن شرکت های بزرگ خارجی و داخلی راه حل های فن آوری جدید خود را ارائه خواهند کرد.

هفته فناوری اطلاعات و ارتباطات ICTWEEK 2022 از سال 2004 به صورت سالانه برگزار می شود. در 18 سال گذشته، این رویداد به طور سنتی تعدادی از رویدادهای تخصصی را در قالب واحدی ترکیب کرده است.

امروز ازبکستان توانسته است به یک مرکز جدید فناوری اطلاعات تبدیل شود، زیرا پتانسیل زیادی در زمینه فناوری اطلاعات دارد. این رویداد فرصتی عالی برای نشان دادن جذابیت بازار فناوری اطلاعات ازبکستان برای سرمایه گذاران خارجی، تعامل بین دولت ها، شرکت ها و مصرف کنندگان است. این رویداد با حمایت وزارت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات جمهوری ازبکستان برگزار می شود.

ICTWEEK،  متشکل از اجلاس های مختلف، انجمن ها و گفت و گوهای هیئت ها ، که در آن شرکت هایی مانند: Meta، Toyota، Huawei، Yandex، ZTE، TEOCO، CLICK، Payme، Astrum، SAP، IDC، KPMG، Express24، Mobiuz، Nokia، UZBEKTELEСOM، IT Park، دانشگاه INHA و بسیاری دیگر که جالب ترین تحولات و اخبار در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات را به اشتراک خواهد گذاشت.

بازدیدکنندگان از این نمایشگاه فرصتی عالی برای دیدن جالب‌ترین تحولات شرکت‌کنندگان خارجی، آشنایی با نوآوری‌های حوزه فناوری اطلاعات و بازدید از یک مرکز گردشگری جدید که اخیراً در شهر سمرقند ساخته شده است را دارند.

برای ثبت نام از طریق  وب سایت ICTWEEK اقدام کنید.

منبع