کارکنان سفارت کشور ازبکستان در ژاپن با نمایندگان شرکت “Kyosan Electric Manufacturring CO., LTD” دیدار کردند.

این شرکت در سال 1917 تاسیس شده است و بیش از یک قرن است که در زمینه تولید و نصب تجهیزات مدیریت ترافیک در جاده ها فعالیت می کند. علاوه بر موارد فوق، این شرکت می تواند تجهیزاتی را برای مدیریت زیرساخت های راه آهن ارائه دهد – این شامل:

سیستم های سوئیچینگ خطوط راه آهن و راه های جلوگیری از برخورد قطارها در خطوط راه آهن، سیستم های تثبیت و اطمینان از تامین برق بدون وقفه و همچنین سیستم های کنترل خودرو

دیدار دیپلمات های کشور ازبکستان با نمایندگان این شرکت با هدف ایجاد همکاری با این شرکت در بخش حمل و نقل، کمک به ازبکستان در مدیریت جریان ترافیک در شهرهای جمهوری و همچنین جلوگیری از ترافیک در جاده ها و تقاطع ها بود.

طرف ژاپنی متوجه شد که مشکلات وسایل نقلیه در ازبکستان در حال افزایش است، زیرا تعداد وسایل نقلیه هر سال در حال افزایش است. دیپلمات ها همچنین در مورد برنامه های رئیس جمهور ازبکستان برای ایجاد مفهوم شهر امن برای پایتخت صحبت کردند.

در پاسخ، نمایندگان شرکت ژاپنی در مورد تجربه خود در مدیریت جریان ترافیک در جاده ها و تقاطع ها در ژاپن صحبت کردند. سیستم آنها کاملاً خودکار است، نیازی به دخالت انسان ندارد و به طور مستقل تقاطع ها و جاده ها را تنظیم و تخلیه می کند.

علاوه بر این، آنها در مورد تجهیزات و سیستم های کنترل موجود برای حمل و نقل ریلی  به ویژه در مورد دستگاهی که به شما امکان کنترل خودکار قطار را می دهد، در مورد یک سیستم هشدار دهنده، در مورد مدیریت جریان مسافر و همچنین در مورد تنظیم حرکت قطارها در برنامه صحبت کردند، این شرکت نه تنها برای جلوگیری از برخورد قطار، بلکه برای محافظت از عابران پیاده و وسایل نقلیه در حال عبور از ریل، ابزارهای موثری ایجاد کرده است.

مذاکره کنندگان در خصوص تولید و اجرای سیستم های کنترلی راه ها و راه آهن در کشور ازبکستان بحث و تبادل نظر کردند. طرف ژاپنی آمادگی خود را برای کمک به سازماندهی تولید داخلی در قلمرو ازبکستان همراه با تولیدکنندگان تجهیزات الکتریکی و همچنین در مورد سایر مسائل داخلی سازی تولید اعلام کرد. این شرکت همچنین می خواهد به طور مستقیم در جاده های ازبکستان تحقیق کند تا پس از آن سیستم تخلیه جریان را پیاده سازی کند.

منبع